Четвер, 17.10.2019, 23:11 | Головна сторінка | Книга гостей | Блог | Наша локальна мережа |
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Категорії файлів
Інтернет [34]
Мережа [7]
Аудіо [9]
Текстові програми [5]
Операційні системи [1]
Системні програми [25]
Ігри [22]
Оформлення Віндовс [19]
Робота з дисками [10]
Без категорії [0]
Антивіруси [6]
Фото програми [8]
Книжки [1]
Ключі/серійні/key/serial [0]
Відео [11]
комп-сервіс-Системні програми [0]
Магазин [0]
Відеоуроки [0]
HackSoft/ХакСофт [14]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фильмы, сериалы смотреть онлайн

Pragma 5.0.100.9 Прагма


Portable версія Pragma - це багатомовна програма машинного перекладу для перекладу текстових документів з однієї мови на іншу. Програма підтримує сім мов: англійський, російський, український, німецький, латиський, польський і французький. Pragma виконує переклад безпосередньо у вікні активного додатку або в окремому вікні швидкого перекладу. За допомогою програми можна переводити текстову інформацію, представлену у вигляді документів MS Word, Інтернет сторінок, поштових повідомлень, довідок, а також вміст різних текстових вікон. За рахунок автоматизації багатьох функцій Pragma 5 дуже проста у використанні.

Portable версия Pragma - это многоязычная программа машинного перевода для перевода текстовых документов с одного языка на другой. Программа поддерживает семь языков: английский, русский, украинский, немецкий, латышский, польский и французский. Pragma выполняет перевод непосредственно в окне активного приложения или в отдельном окне быстрого перевода. С помощью программы можно переводить текстовую информацию, представленную в виде документов MS Word, Интернет страниц, почтовых сообщений, справок, а также содержимое различных текстовых окон. За счет автоматизации многих функций Pragma 5 очень проста в использовании.-   Якщо файл за посиланням вказаним вище відсутній, будь-ласка пишіть про це в коментарях і найближчим часом ця проблема буде виправлена. Дякую за співпрацю.    "Adminko"

-   Если файл за ссылкой указанной выше отсутствует, пишите об этом в комментариях и в ближайшее время эта проблема будет исправлена. Благодарю за сотрудничество.    "Adminko"

Всього коментарів: 0

Пошук
Фильмы, сериалы смотреть онлайн
 
x
Copyright MVM_Corporation © 2007-2019
Безкоштовний хостинг uCoz