Четвер, 17.10.2019, 22:44 | Головна сторінка | Книга гостей | Блог | Наша локальна мережа |
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Категорії файлів
Інтернет [34]
Мережа [7]
Аудіо [9]
Текстові програми [5]
Операційні системи [1]
Системні програми [25]
Ігри [22]
Оформлення Віндовс [19]
Робота з дисками [10]
Без категорії [0]
Антивіруси [6]
Фото програми [8]
Книжки [1]
Ключі/серійні/key/serial [0]
Відео [11]
комп-сервіс-Системні програми [0]
Магазин [0]
Відеоуроки [0]
HackSoft/ХакСофт [14]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фильмы, сериалы смотреть онлайн

CommFort 4.02
CommFort - багатофункціональна клієнт-серверна програма, що поєднує в собі текстовий чат, голосовий чат, систему передачі файлів і тек. CommFort володіє простим, зручним, зрозумілим будь-якому користувачеві інтерфейсом і широкою функціональністю.Відмітними особливостями програми є простота і зручність інтерфейсу, продуманий до найдрібніших деталей текстовий чат, голосовий чат з дуже низьким часом затримки, зручна і дуже швидка передача як окремих файлів, так і тек з файлами, зручна передача зображень, гнучка система адміністрування, надійна система ідентифікації користувачів.
CommFort працює в мережах з будь-якою пропускною спроможністю: від десятків кілобіт в секунду до гигабитов в секунду, при цьому можливості мережі використовуються максимально ефективно. У CommFort може одночасно працювати до 4000 підключених користувачів. Можлива робота через NAT, підтримуються термінальні клієнти. При цьому навантаження на обчислювальні ресурси сервера і ресурси мережі мінімальне. Для корпоративних користувачів передбачена можливість протоколювання всього листування на серверній стороні.


-   Якщо файл за посиланням вказаним вище відсутній, будь-ласка пишіть про це в коментарях і найближчим часом ця проблема буде виправлена. Дякую за співпрацю.    "Adminko"

-   Если файл за ссылкой указанной выше отсутствует, пишите об этом в комментариях и в ближайшее время эта проблема будет исправлена. Благодарю за сотрудничество.    "Adminko"

Всього коментарів: 0

Пошук
Фильмы, сериалы смотреть онлайн
 
x
Copyright MVM_Corporation © 2007-2019
Безкоштовний хостинг uCoz